You're interested in

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży i logistyki

In or around this area

Warszawa

Job Reference

Not Specified

Job Description

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych klientów poprzez pozyskiwanie i nawiązywanie kontaktów (zimne rozmowy, e-maile, targi i inne kanały komunikacji cyfrowej).
  • Budowanie i podtrzymywanie silnych relacji zarówno z aktualnymi, jak i potencjalnymi klientami, zrozumienie ich potrzeb biznesowych i dostarczanie usług dostosowanych do tych potrzeb.
  • Generowanie nowych leadów, przeprowadzanie badań rynku oraz udział w wydarzeniach branżowych w celu znalezienia potencjalnych klientów.
  • Ścisła współpraca z zespołem operacyjnym w celu wdrożenia nowych biznesów i zapewnienia ich płynnego przejęcia do realizacji.
  • Współpraca z zespołem marketingowym nad projektowaniem i wdrażaniem mniejszych kampanii marketingowych, które są dostosowane do naszej specyficznej bazy klientów.
  • Dostarczanie informacji zwrotnych i współpraca przy rozwijaniu naszej kompleksowej platformy skypace.com oprogramowania, aby upewnić się, że spełnia ona potrzeby związane ze sprzedażą i marketingiem.

Nasze wymagania

  • Osobowość otwarta, pozytywne podejście i inicjatywa!
  • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży usług morskich na arenie międzynarodowej. Wymagane co najmniej 3 lata doświadczenia.
  • Znajomość języka angielskiego (minimum B2).
  • Zdolność do pracy samodzielnej i w zespole w dynamicznym środowisku.
  • Solidne doświadczenie w korzystaniu z systemu CRM oraz produktów MS Office.
  • Własna baza klientów/książka biznesowa (FCL Import/Export) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe+ premie dodatkowe w zależności od wyników pracy.
  • Współdzielone samochody firmy na spotkania z klientami.
  • Dostęp do zaawansowanej technologii, w tym naszego nowoczesnego systemu TMS i systemów raportowania, które pozwalają na przejrzysty przegląd postępu w biznesie.
  • Wsparcie dedykowanego zespołu back-office, składającego się z specjalistów ds. zarządzania kontem, wyceny oraz logistyki.
  • Możliwości rozwoju zawodowego, w tym szkolenia, seminaria, webinaria i spotkania z klientami.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Your Cover Letter must be a .docx or .rtf Alternatively you can type one in below.
No file chosen
Start typing your cover letter here
or import from cloud storage
Your CV must be a .doc .docx .pdf .rtf up to 10MB

In order to provide you with a recruitment service we may share your information with third parties such as employers and reference agencies, as set out in our privacy policy.

Your CV is being uploaded, please wait...

Application Complete

Thank you for sending your details. One of our consultants will be in touch shortly.