You're interested in

PHP Developer (Regular/Senior)

In or around this area

100% remote

Job Reference

24680

Hourly rate

70zł - 110zł per Hour

Job Description

Job posted by: Dominik Kostecki

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko PHP Developer (Regular/Senior) dla naszego klienta, który jest częścią amerykańskiego koncernu poligraficznego. Szukamy trzech osób, które będą zainteresowane pracą dla nowo powstałego oddziału. Oferujemy pracę w 100% zdalną, na kontrakt - długość projektu - do końca 2021 roku.

Obowiązki:

  • Analizowanie projektu na etapie wdrażania,
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej,
  • Refaktoryzacja kodu,
  • Code Review,
  • Tworzenie, optymalizowanie i rozwój funkcjonalności,
  • Współpraca oraz wsparcie innych członków zespołu w zakresie realizowanego projektu.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka PHP (wersja 7+) poparta co najmniej 3-letnim, komercyjnym doświadczeniem,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych,
  • Doświadczenie w projektowaniu baz danych MySQL/PostgreSQL/MariaDB,
  • Umiejętność pracy zarówno z user interface, jak i back-endem,
  • Mile widziana znajomość frameworka Laravel i umiejętność korzystania z Composer'a,
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych przy użyciu PHPUnit,
  • Znajomość Docker'a,
  • Mile widziana znajomość Angular.js.

Co możemy zaoferować?

  • Praca 100% zdalnie,
  • Kontrakt B2B do końca 2021 roku, z możliwością przedłużenia,
  • Praca dla amerykańskiego wewnętrznego klienta,
  • Współpraca w międzynarodowym zespole.

Your Cover Letter must be a .docx or .rtf Alternatively you can type one in below.
No file chosen
Start typing your cover letter here
or import from cloud storage
Your CV must be a .doc .docx .pdf .rtf up to 10MB

In order to provide you with a recruitment service we may share your information with third parties such as employers and reference agencies, as set out in our privacy policy.

Your CV is being uploaded, please wait...

Application Complete

Thank you for sending your details. One of our consultants will be in touch shortly.