You're interested in

Kierownik Strefy Gastro

In or around this area

Wrocław

Job Reference

Not Specified

Job Description

Dla naszego Klienta, najlepszego Parku Rozrywki we Wrocławiu, poszukujemy kreatywnego Kierownika Strefy Gastronomcznej, gotowego na porywające wyzwania. Jeśli pasjonujesz się jedzeniem i zarządzaniem — to propozycja dla Ciebie!

Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu obszarem gastronomicznym (mile widziane w branży rozrywkowej)
  • Umiejętność skutecznego kierowania zespołem
  • Perfekcyjna organizacja pracy
  • Sprawne podejmowanie decyzji
  • Znajomość norm higieny i bezpieczeństwa w gastronomii
  • Inicjatywa i umiejętność podejmowania decyzyjnych wyzwań
  • Opanowanie w sytuacjach pod presją czasu
  • Kreatywność, kreatywność i jeszcze raz kreatywność!

Obowiązki:
  • Zarządzanie codziennymi operacjami strefy gastronomicznej
  • Nadzór nad pracą Naszej Ekipy
  • Motywowanie Ekipy do działania
  • Zapewnienie doskonałej obsługi klienta poprzez szkolenia zespołu
  • Utrzymywanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa
  • Rozwój strefy gastronomicznej
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Raportowanie osiągnięć i postępów

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającym się środowisku
  • Możliwość rozwoju
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe tj. podstawa + premia
  • Super atmosferę ;)

Your Cover Letter must be a .docx or .rtf Alternatively you can type one in below.
No file chosen
Start typing your cover letter here
or import from cloud storage
Your CV must be a .doc .docx .pdf .rtf up to 10MB

In order to provide you with a recruitment service we may share your information with third parties such as employers and reference agencies, as set out in our privacy policy.

Your CV is being uploaded, please wait...

Application Complete

Thank you for sending your details. One of our consultants will be in touch shortly.