You're interested in

Inżynier Sprzedaży

In or around this area

Warszawa

Job Reference

J67715379

Not Specified

Job Description

Dołącz do światowego lidera w dziedzinie technologii pomiarowej i automatyzacji!

O firmie:

Prowadzimy rekrutację dla firmy, która jest światowym liderem w dziedzinie technologii pomiarowej i automatyzacji stosowanej w procesach przemysłowych i laboratoryjnych.

Jest to rodzinna firma z siedzibą w Szwajcarii. W 2021 roku osiągnęła obroty netto w wysokości około 2,9 miliarda euro i zatrudnia ponad 16 000 pracowników.

Jej urządzenia, rozwiązania i usługi znajdują zastosowanie w wielu branżach, m.in. w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, spożywczym, motoryzacyjnym i elektronicznym.

Firma została założona w 1953 roku. Od tamtej pory nieustannie się rozwija i wykorzystuje innowacyjne technologie, przyczyniając się obecnie do kształtowania cyfrowej transformacji przemysłu. Posiada 8 600 patentów i zgłoszeń patentowych, które chronią własność intelektualną.

Stanowisko: Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Budowanie „lejka sprzedażowego”
  • Pozyskiwanie nowych klientów do współpracy
  • Sprzedaż produktów / usług serwisowych / projektów na podległym obszarze
  • Organizacja / umawianie wizyt, spotkań
  • Follow up ofert
  • Praca z SalesForce
  • Dbałość o jakość danych
  • Wsparcie techniczne
  • Realizacja ustalonych planów działań sprzedażowo-marketingowych
  • Udział w seminariach branżowych
  • Organizacja Showtruck, wystaw, szkoleń i prezentacji na podległym obszarze
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, inżynierskie
  • Wiedza o produktach, usługach i branży
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji handlowych
  • Znajomość rynku lokalnego
  • Networking, w tym komunikatywność
  • Umiejętność współpracy
  • Otwartość na zmiany (elastyczność)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ​​​​​​Stały kontakt z najnowocześniejszą techniką pomiarową
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa.

Your Cover Letter must be a .docx or .rtf Alternatively you can type one in below.
No file chosen
Start typing your cover letter here
or import from cloud storage
Your CV must be a .doc .docx .pdf .rtf up to 10MB

In order to provide you with a recruitment service we may share your information with third parties such as employers and reference agencies, as set out in our privacy policy.

Your CV is being uploaded, please wait...

Application Complete

Thank you for sending your details. One of our consultants will be in touch shortly.